Μη πουλάς τρέλα . Μοίρασέ την
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μη πουλάς τρέλα . Μοίρασέ την

Μη πουλάς τρέλα . Μοίρασέ την
 
ΦόρουμΦόρουμ  Αθηνά Οικονομάκου: «Βλέπω ερωτικά τον Νίκο Μουτσινά» Empty  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Αθηνά Οικονομάκου: «Βλέπω ερωτικά τον Νίκο Μουτσινά»

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 223
Ημερομηνία εγγραφής : 10/11/2012
Ηλικία : 51
Τόπος : αθηνα

Αθηνά Οικονομάκου: «Βλέπω ερωτικά τον Νίκο Μουτσινά» Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αθηνά Οικονομάκου: «Βλέπω ερωτικά τον Νίκο Μουτσινά»   Αθηνά Οικονομάκου: «Βλέπω ερωτικά τον Νίκο Μουτσινά» EmptyΚυρ Φεβ 17, 2013 7:42 am



Η Αθηνά Οικονομάκου, καλεσμένη στο «Μες Στην Καλή Χαρά», το πρωί του Σαββάτου αναφέρθηκε στη συνεργασία της με τον Νίκο Μουτσινά, αλλά και για την πρόταση που της είχε γίνει από το «Dancing With The Stars» και την ηθοποιία.

«Είμαστε μια πολύ ωραία ομάδα, πολύ φρέσκια. Στις πρόβες, ειδικά για τον χειμώνα, και αλλάξαμε κάποια μικρά πράγματα. Μέχρι την πρεμιέρα δεν κάναμε κανονική πρόβα με τον Νίκο, απλώς γελούσαμε. Σε όλο το έργο γελάμε. Περνάει ο κόσμος τόσο καλά, που δεν μας παγώνει ποτέ όταν μας πιάνει το γέλιο», ενώ δεν δίστασε να δηλώσει με χιούμορ: «Τον βλέπω ερωτικά τον Νίκο».

Η Αθηνά αποκάλυψε πως της είχε γίνει πρόταση από το «Dancing With The Stars»: «Αρνήθηκα δύο φορές να πάω, μόνο φέτος δεν μου έγινε πρόταση. Αλλά πάντα είχα και σίριαλ και τηλεόραση. Αν δεν έχω στο μέλλον επαγγελματικές υποχρεώσεις, θα πήγαινα». Μάλιστα, θεωρεί ότι η νικήτρια θα είναι η Ντορέττα Παπαδημητρίου, αν και θεώρησε πιο δύσκολο εγχείρημα την όλη εξέλιξη του Ηλία Βρεττού.

Τέλος, τόνισε ότι υπάρχει ρατσισμός απέναντι στους «εμπορικούς» ηθοποιούς: «Το να μάθω αν γίνεται κάποια οντισιόν και να πάω πρόσφατα δεν έχει τύχει, γιατί δεν έχω μείνει χωρίς δουλειά καθόλου τα τελευταία χρόνια. Θα το έκανα όμως. Από την άλλη, με το να πω ότι θέλω να συνεργαστώ με κάποιους ανθρώπους, όπως ο κύριος Φασουλής για παράδειγμα, φυσικά και το δηλώνω ευθέως και θα το ήθελα πάρα πολύ. Στη δική μου περίπτωση, όμως, νομίζω ότι έχω κάνει κάποια πράγματα, αν σε θέλουν, συνήθως σε καλούν οι ίδιοι. Είναι λίγο δύσκολο βέβαια. Όχι πως όλοι είναι ρατσιστές και επειδή έχω κάνει σίριαλ και καθημερινό δεν θα με επέλεγαν, αλλά είναι λίγο πιο δύσκολο να εισχωρήσεις στον χώρο της κουλτούρας, όταν έχεις κάνει καθημερινά και εμπορικό θέατρο. Είναι λίγο πιο δύσκολο!».
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://trela.forumgreek.com
 
Αθηνά Οικονομάκου: «Βλέπω ερωτικά τον Νίκο Μουτσινά»
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Βλέπω κάποιες κοπελιές

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μη πουλάς τρέλα . Μοίρασέ την :: κουτσομπολιό-
Μετάβαση σε: