Μη πουλάς τρέλα . Μοίρασέ την
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μη πουλάς τρέλα . Μοίρασέ την

Μη πουλάς τρέλα . Μοίρασέ την
 
ΦόρουμΦόρουμ  «Και εγώ φοβόμουν το γάμο, αλλά το έκανα δυο φορές», είπε η Μενεγάκη στην Παπαδοπούλου Empty  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 «Και εγώ φοβόμουν το γάμο, αλλά το έκανα δυο φορές», είπε η Μενεγάκη στην Παπαδοπούλου

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 223
Ημερομηνία εγγραφής : 10/11/2012
Ηλικία : 51
Τόπος : αθηνα

«Και εγώ φοβόμουν το γάμο, αλλά το έκανα δυο φορές», είπε η Μενεγάκη στην Παπαδοπούλου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: «Και εγώ φοβόμουν το γάμο, αλλά το έκανα δυο φορές», είπε η Μενεγάκη στην Παπαδοπούλου   «Και εγώ φοβόμουν το γάμο, αλλά το έκανα δυο φορές», είπε η Μενεγάκη στην Παπαδοπούλου EmptyΚυρ Φεβ 17, 2013 7:49 am



Για τον γάμο και το πόσο διαφορετικές επιλογές έχουν κάνει μίλησαν η Δήμητρα Παπαδοπούλου με την Ελένη Μενεγάκη, στα πλαίσια της εκπομπής της τελευταίας.

«Είμαστε άλλες περιπτώσεις ανθρώπων. Έχουμε κάνει εντελώς διαφορετικές επίλογές, η καθεμία με τον σεβασμό που της αξίζει. Δεν είναι ότι μαλ…ες κάνεις εσύ, μαλ…ες κάνω εγώ! Όχι! Ίσως αυτό που να σε απορυθμίζει να είναι ότι π.χ. δεν έχω οικογένεια ή δεν πεθαίνω να μιλάω για μωρά όλη μέρα». Αυτό δήλωσε -μεταξύ άλλων- η Δήμητρα Παπαδοπούλου που βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη. Πάντα με τον λόγο της να διανθίζεται συχνά πυκνά από την λέξη «μαλ@κ@ς».

Μια εξαιρετική συνέντευξη με την Δήμητρα να αιφνιδιάζει την Ελένη. Τόσο θετικά («Τι όμορφα μάτια έχεις! Μπορώ να καταλάβω έναν άντρα που μπορεί να σε κοιτάει και να αποβλακώνεται. Είναι αποβλακωτικά τα μάτια σου!»), όσο και αρνητικά («Νομίζεις ότι μπορώ να απαντήσω; Εγώ λέω πότε να περάσει η ώρα! Θα έπρεπε να κοιμάμαι αν σεβόμουν τον εαυτό μου»).

Αν και η είδηση βγήκε και πάλι από την Μενεγάκη, η οποία δήλωσε «Τον φόβο του γάμου τον είχα πάντα. Αν και πάντοτε ήθελα οικογένεια. Ωστόσο παντρεύτηκα δυο φορές. Μια στα 18 μου που ήμουν πανάγνωστη και μια στα 31 μου. Δεν με πιέσε κανείς. Το ήθελα και το έκανα». Καθώς επίσης και το «Η γιορτή του Βαλεντίνου δε με συγκινεί, αλλά με συγκινεί ο έρωτας, με συγκινούν τα πάθη, με αγγίζουν όλα αυτά, τον παραδέχομαι με άλλα λόγια».
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://trela.forumgreek.com
 
«Και εγώ φοβόμουν το γάμο, αλλά το έκανα δυο φορές», είπε η Μενεγάκη στην Παπαδοπούλου
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μη πουλάς τρέλα . Μοίρασέ την :: κουτσομπολιό-
Μετάβαση σε: