Μη πουλάς τρέλα . Μοίρασέ την
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μη πουλάς τρέλα . Μοίρασέ την

Μη πουλάς τρέλα . Μοίρασέ την
 
ΦόρουμΦόρουμ   Stan: 'Δεν ήθελα να είμαι σαν τις γλάστρες που γίνονται ρόμπα' Empty  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

  Stan: 'Δεν ήθελα να είμαι σαν τις γλάστρες που γίνονται ρόμπα'

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 223
Ημερομηνία εγγραφής : 10/11/2012
Ηλικία : 51
Τόπος : αθηνα

 Stan: 'Δεν ήθελα να είμαι σαν τις γλάστρες που γίνονται ρόμπα' Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Stan: 'Δεν ήθελα να είμαι σαν τις γλάστρες που γίνονται ρόμπα'    Stan: 'Δεν ήθελα να είμαι σαν τις γλάστρες που γίνονται ρόμπα' EmptyΚυρ Φεβ 17, 2013 8:16 am

Ο αγαπημένος τραγουδιστής και δημιουργός ήταν καλεσμένος του Θέμου Αναστασιάδη, στον οποίο μίλησε για το ξεκίνημα του, για τη συνεργασία του με το Σάκη Ρουβά, αλλά και για το τραγουδιστικό μέρος της δουλειάς του.

Ο Stan αποκάλυψε πως η πρώτη του επαφή με το αντικείμενο έγινε όταν του ζητήθηκε να κάνει την ηχογράφηση ενός demo για τους Vegas. Λόγω του ότι δεν υπήρχε το απαραίτητο χρηματικό ποσό για να πληρωθεί επαγγελματίας τραγουδιστής, δέχτηκε να το κάνει ο ίδιος.



Επισκεφθείτε το Music.Net.Cy και στο facebook, για περισσότερη ενημέρωση και ψυχαγωγία!



Ωστόσο, όταν άρχισε να γράφει στίχους, δεν ήξερε πως θα γινόταν τραγουδιστής, αφού ένιωθε μεγάλη ανασφάλεια. Ήθελε να το κάνει σωστά, αν θα έπαιρνε την απόφαση αυτή, αφού δεν θα του άρεσε να φαινόταν σαν "τις ψωνάρες που πάνε στα κανάλια και γίνονται ρόμπα".



Με το Σάκη Ρουβά η συνεργασία προέκυψε μέσω τηλεφώνου. Όπως είπε, βρισκόταν στο εξωτερικό για συναυλίες, όταν οι Playmen του έστειλαν τη μουσική που συνέθεσαν για το τραγούδι "Τώρα". Ο Stan επικοινώνησε μαζί τους και τους είπε να το κρατήσουν για να του γράψει στίχους, καθώς ήταν σίγουρος πως ο Σάκης θα το έπαιρνε και θα έσκιζε.



Περισσότερα για Stan

Stan: Ακούστε τον να ερμηνεύει Πάριο και Βαρδή
Ο Stan στέλνει το δικό του μήνυμα
Stan: Φτιάχνει το νέο του single
StAn - Βέρτης: Ετοιμάζουν συνεργασία;
StAn: Γιατί ακύρωσε την εμφάνιση στο DWTS III;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://trela.forumgreek.com
 
Stan: 'Δεν ήθελα να είμαι σαν τις γλάστρες που γίνονται ρόμπα'
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Είμαι φοβερός στο κρεβάτι…

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μη πουλάς τρέλα . Μοίρασέ την :: Νεα για τη μουσικη-
Μετάβαση σε: