Μη πουλάς τρέλα . Μοίρασέ την
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μη πουλάς τρέλα . Μοίρασέ την

Μη πουλάς τρέλα . Μοίρασέ την
 
ΦόρουμΦόρουμ  Σε ποιόν τυχερό στέλνει πρόστυχα SMS η Σάλμα Χάγεκ; Empty  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Σε ποιόν τυχερό στέλνει πρόστυχα SMS η Σάλμα Χάγεκ;

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 223
Ημερομηνία εγγραφής : 10/11/2012
Ηλικία : 51
Τόπος : αθηνα

Σε ποιόν τυχερό στέλνει πρόστυχα SMS η Σάλμα Χάγεκ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σε ποιόν τυχερό στέλνει πρόστυχα SMS η Σάλμα Χάγεκ;   Σε ποιόν τυχερό στέλνει πρόστυχα SMS η Σάλμα Χάγεκ; EmptyΚυρ Φεβ 17, 2013 8:02 am



Προσωπικές λεπτομέρειες για τον γάμο της με τον Γάλλο δισεκατομμυριούχο Φρανσουά Πινότ -και πως τον κρατάει ζωντανό αποκάλυψε η 46χρονη Σάλμα Χάγιεκ στην συνέντευξη που έδωσε στο περιοδικό More.

«Ακόμη και όταν είμαστε μακριά, βρίσκουμε χρόνο για παιχνίδια. Θα μπορούσα να σου δείξω ένα SMS που του έστειλα στο κινητό του που θα σου προκαλέσει έκπληξη. Για την ακρίβεια θα μπορούσα να σου δείξω 1.000. Αλλά δεν θα το κάνω». Αυτός είναι ο παιχνιδιάρικος τρόπος που επέλεξε η Σάλμα Χάγιεκ για να αποδείξει αυτό που όλος ο υπόλοιπος πλανήτης υποψιαζόταν. Ότι δηλαδή ο σύζυγός της, Φρανσουά Πινότ, είναι ένας πολύ τυχερός άντρας.

Στα πλαίσια της ίδιας συνέντευξης, η Χάγιεκ μίλησε αναλυτικά για το κορμί της «Δεν είμαι κοκαλιάρα. Πάντα είμαι στο όριο να με αποκαλέσει κανείς στρουμπουλή. Αλλά είμαι συνέχεια ευτυχισμένη (…). Ο καθένας έχει την αδυναμία του. Η δικιά μου είναι το φαγητό. Οπότε, όπως καταλαβαίνεις, αν σου αρέσει το φαγητό και το κόκκινο κρασί και μένεις στην Γαλλία, αυτό είναι πολύ καλό και πολύ κακό ταυτόχρονα. Προσωπικά ζυγίζομαι κάθε μέρα και όταν το παρατραβήξω, απλά σταματώ και βάζω όπισθεν».
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://trela.forumgreek.com
 
Σε ποιόν τυχερό στέλνει πρόστυχα SMS η Σάλμα Χάγεκ;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μη πουλάς τρέλα . Μοίρασέ την :: κουτσομπολιό-
Μετάβαση σε: